תפריט סגור

גרירה וחילוץ עם המומחים של גרר חיפה אסולין בע"מ

אף אחד מאיתנו לא אוהב להיתקע עם הרכב באמצע הכביש, אך אף פעם אי אפשר לדעת מתי נצטרך שירותי גרירה וחילוץ, הרגע הכי לא נוח לנו (וביננו – אף רגע הוא לא נוח לתקלה ברכב).
כמו כל מכונה הפועלת על חשמל והכוללת בתוכה מערכות מכניות – גם לרכב שלנו עשויות להיות תקלות.
אם קרה והרכב לא מניע, או שחלק כלשהו שלו נפגם, ואינכם יכולים להמשיך בנסיעה – הכי חשוב שתוכלו לפנות לגורם עליו תוכלו לסמוך, ואשר יוכל להעניק לכם סיוע בזמן הקצר ביותר.

בין אם אתם מבקרים בחיפה בנסיעה לרגל עסקים ובין אם אתם מבקרים בעיר לצורך נופש, במקרה בו למרבה הצער הרכב מושבת או מצריך תיקון מהיר, רצוי להזמין שירותי גרירה הממוקמים סמוך למקום בו אתם נמצאים, ולא להמתין לשירות גרירה המגיעה מרחוק.
שירות הניתן על ידי גורם מקומי, המכיר את תוואי העיר המורכבת, ויודע לנווט בהצלחה ובמהירות בתוך העיר, עשוי לחסוך לכם זמן רב וכאב ראש, בכך שהוא מונע את ההמתנה, הארוכה לעיתים, לחילוץ.

גרר חיפה אסולין מספקת שירותי גרירה וחילוץ בחיפה ובצפון 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה – בכל חלקי הארץ ולכל סוגי הרכבים.

אזורי פעילות:

חיפה, קריות והצפון.

חברתנו מבצעת את כל סוגי הגרירה, החילוץ, ההובלה והשינוע:

רכבים פרטיים
רכבים מסחריים
משאיות קטנות
משאיות משא כבד
ציוד חקלאי
הובלה על גבי מוביל גדול
הובלת קונטנרים
הובלת מטען חורג על גבי עגלה נמוכה
הובלת סירות, טרקטורים, טרקטורונים, מלגזות, במות הרמה ועוד

לרשות חברתנו צי משאיות חדישות המספקות שרות מהיר ומקצועי, וכן נהגים מנוסים, מקצועיים ומיומנים בתחום הגרירה, החילוץ והובלת ציוד כבד.
בנוסף ברשות החברה מנוף 10 טון לביצוע חלוצים מורכבים וכן להרמת רכבים לתצוגה.

גרירה וחילוץ

Call Now Button
תפריט האתר
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support