תפריט סגור

במות זרוע פרקיות דיזל מדגם RTJPro

במות זרוע פרקיות דיזל מדגם RTJ של חברת אוֹלוֹט (HAULOTTE) הצרפתית, הן במות הרמה בעלות זרוע מתכווננת (arm) ובנוסף לכך מנוף (boom) וטלסקופ שיוצא מתוך המנוף, המגדיל את המרחק אליו ניתן להגיע עם פלטפורמת (סל) העבודה. הזרוע המתכווננת והמנוף מעניקים לבמות אלה גמישות מרבית בעת העבודה בגובה.

 

יתרונן של במות זרוע פרקיות מדגם RTJ

במות זרוע פרקיות מדגם RTJ ובין היתר דגם ה-Pro אותו אנו מציעים, הן גרסה חדשה של במות מדגם PX האיכותיות והאמינות של אוֹלוֹט. במות אלה מותאמות לשינויים הטכנולוגיים הרבים שנכנסו לשימוש בעשור האחרון, מה שהופך אותן לא רק לאיכותיות בעת העבודה, אלא גם בעלות חוויית משתמש משופרת.

בבמות אלה ניתן למצוא שיפורים לכל מיני בעיות בהן נתקלו המשתמשים בבמות מדגם PX, מה שרק מוסיף על איכותן ואמינותן הרבה, כמו גם משקלן הקל יותר לעומת דגם ה-PX.

בנוסף, הבמות הן בעלות גמישות רבה בתצורתן, ונהנות מהיתרונות של במות המספריים מחד, ושל במות טלסקופיות ישרות מאידך. יכולות התמרון הגבוהות שלהן הופכות אותם לבמות המבוקשות ביותר בשוק, שכן הן יכולות לסייע בביצוע רוב העבודות באתר העבודה.

בבמות מדגם RTJ, מנוע הדיזל מאפשר עבודה גם בתנאי השטח הקשים ביותר, תוך ניצול מרבי של מאפיינה של במת זרוע פרקית.

אז אם נדרשות לכם במת זרוע פרקית לצורך עבודתכם, ושיקולי סביבת העבודה ותנאי השטח הם החשובים ביותר עבורכם, במות זרוע פרקיות מדגם PX של אוֹלוֹט הן הבחירה הנכונה ביותר בשבילכם! לפרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון המופיע לעיל, או להשאיר את פרטיכם בטבלה המופיעה בעמוד צור קשר שלנו, ונציג מטעם חברת גרר חיפה אסולין בע"מ יחזור אליכם בהקדם.

 

מפרט טכני (PDF)

HA16RTJPro HA20RTJPro במת זרוע פרקית דיזל
גובה עבודה (מ') 16 20.6
גובה פלטפורמה (מ') 14 18.6
טווח טלסקופ (מ') 8.3 12.2
כושר הרמה מרבי (ק"ג) 230 230
גודל משטח עבודה (מ"ר) (FxG) 1.83X0.8 1.83X0.8
אורך במה מכונסת (מ') (A) 6.75 8.8
רוחב במה מכונסת (מ') (B) 2.3 2.42
גובה במה מכונסת (מ') (C) 2.3 2.51
אורך במצב הובלה (מ') 5.05 6.5
גובה במצב הובלה (מ') 2.3 2.93
סיבוב סל (לכל צד) 75º 70º
סיבוב צריח 360º 360º
מקור כוח מנוע דיזל מנוע דיזל
מהירות נסיעה (קמ"ש) 0.5 – 5.2 0.5 – 5
שיפוע מרבי
משקל הבמה (ק"ג) 6,650 9,600

 

  • בעלות מערכות אלקטרוניות מתקדמות, המספקות מידע מקיף על מצב הבמה ועל תקלות
  • בעלות הנעה 4X4, המאפשרת ביצועים גבוהים גם בתנאי שטח קשים במיוחד

 

Call Now Button
תפריט האתר
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support