תפריט סגור

במות הרמה מספריים הן במות הרמה המיועדות בעיקר בעבודה בקרבת מבנים ישרים, כמו קירות, והן נפוצות ביותר מבין מתקני הרמה לגובה המשמשים לעבודה במישורים. המספריים מתרוממות אנכית בעזרת מנגנון של תומכות מתקפלות בצורת "X", המסייע בשמירה על יציבות הבמה. כבר למעלה מ-50 שנה שבמות מסוג זה מסייעות בעבודות מגוונות בגובה, תוך שמירה על יציבות מרבית.

השימושים השונים של במות מספריים

יתרונן של במות מספריים על פני במות זרוע פרקיות או במות טלסקופיות, הוא במשקל הרב שהן יכולות לשאת. במות מספריים חשמליות בגבהים של 12 ו-14 מטרים גובה עבודה, יכולות להרים משא של 300 ק"ג ויותר, לעומת 250 ק"ג של במות זרוע פרקיות או במות טלסקופיות בגבהים דומים.

במקרה של במות מספריים דיזל, ההפרשים בולטים עוד יותר, שכן חלקן יכולות לשאת משקלים של 500 ק"ג ואף 700 ק"ג.

יתרון נוסף ומשמעותי של במות המספריים הן המרפסות שלהן. לכל במות המספריים יש לפחות מרפסת אחת, ובבמות בדיזל הגבוהות (12 מטר גובה עבודה ומעלה), ישנן אפילו שתי מרפסות. כך, ניתן ליצור סביבת עבודה שאורכה כמעט 7 מטרים, לעומת הסל הקטן בבמות הפרקיות או הטלסקופיות.

השכרת במות הרמה מספריים

אנו בגרר חיפה אסולין בע"מ מציעים לכם מגוון של במות מספריים חשמליות וכן במות מספריים דיזל. הבמות שלנו הן תוצרת חברת HAULOTTE הצרפתית וכן חברת SINOBOOM הסינית. כל הבמות עומדת בתקנים המחמירים של האיחוד האירופי (CE) ושל מכון התקנים הישראלי עבור במות הרמה.

ניתן להשכיר את הבמות לתקופה קצרה של מספר ימים, ואף לתקופה ארוכה של מספר חודשים. במידת הצורך – יוכל המשכיר לקבל הדרכה קצרה על תפעול הבמה מעובדי החברה, טרם תחילת העבודה עליה.

במות הרמה מספריים חשמליות

במה חשמלית 6 מטר גובה עבודה

במה חשמלית 8 מטר גובה עבודה

במה חשמלית 10 מטר גובה עבודה

במת מספריים חשמלית 10 מטר

 

במה חשמלית 10 מטר גובה עבודה

במה חשמלית 12 מטר גובה עבודה

במה חשמלית 14 מטר גובה עבודה

במת מספריים חשמלית 10 מטר במת מספריים חשמלית 12 מטר במת מספריים חשמלית 14 מטר

 

במה חשמלית 16 מטר גובה עבודה

במות הרמה מספריים דיזל

 

במת דיזל 10 מטר גובה עבודה

במת דיזל 12 מטר גובה עבודה

במת דיזל 12 מטר גובה עבודה

במת מספריים 10 מטר דיזל במת מספריים 12 מטר דיזל במת מספריים דיזל 12 מטר

 

במת דיזל 15 מטר גובה עבודה

במת דיזל 18 מטר גובה עבודה

במת דיזל 18 מטר גובה עבודה

במת מספריים דיזל 15 מטר במת מספריים דיזל 18 מטר במת מספריים דיזל 18 מטר

 

Call Now Button
תפריט האתר
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support