תפריט סגור

במות דיזל מדגם TPX – גובה עבודה 16 מטר

במות הרמה טלסקופיות מדגם TPX של חברת אוֹלוֹט (HAULOTTE) הצרפתית, הן במות הרמה בעלות זרוע טלסקופית במות הרמה בעלות זרוע אחת בלבד (boom) וטלסקופ שיוצא מתוך המנוף ובכך מגדיל את המרחק אליו ניתן להגיע עם פלטפורמת (סל) העבודה. בכך, במות אלה יכולות להגיע גם לנקודות מרוחקות מאד מהמקום בו עומדת הבמה, מכל סיבה שהיא.

 

יתרונן של במות הרמה טלסקופיות מדגם TPX

במות הרמה טלסקופיות מסוגלות להגיע לא רק למקומות שהם נמצאים גבוה באוויר, אלא גם למקומות נמוכים, שדורשים הוצאת טלסקופ למטה. למשל: אם יש צורך לבצע עבודה בגובה מתחת לצוק, במה טלסקופית יכולה להוריד את העובד בבטחה, מבלי שהוא יצטרך לעשות תמרונים מיוחדים באוויר בזמן העבודה.

בבמת 16 מטר מדגם TPX, טווח ההגעה של הטלסקופ הוא מעל 12 מטרים, מה שמאפשר גישה גם לסביבת עבודה המרוחקת מאד מנקודת המוצא של הבמה, בין בגובה ובין לעומק.

אז אם נדרשות לכם במת הרמה טלסקופית לצורך עבודתכם, ושיקולי המרחק על נקודת העבודה הם החשובים ביותר עבורכם, במות הרמה טלסקופיות מדגם TPX של אוֹלוֹט הן הבחירה הנכונה ביותר בשבילכם! לפרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון המופיע לעיל, או להשאיר את פרטיכם בטבלה המופיעה בעמוד צור קשר שלנו, ונציג מטעם חברת גרר חיפה אסולין בע"מ יחזור אליכם בהקדם.

 

מפרט טכני (PDF)

H16TPX במה 16 מטר טלסקופית
גובה עבודה (מ') 15.4
גובה פלטפורמה (מ') 13.4
טווח טלסקופ (מ') 12.3
כושר הרמה מרבי (ק"ג) 230
גודל משטח עבודה (מ"ר) (FxG) 1.8X0.8
אורך במה מכונסת (מ') (A) 8.5
רוחב במה מכונסת (מ') (B) 2.3
גובה במה מכונסת (מ') (C) 2.3
אורך במצב הובלה (מ') 6.7
גובה במצב הובלה (מ') 2.5
סיבוב סל (לכל צד) 89º
סיבוב צריח 350º
מקור כוח מנוע דיזל
מהירות נסיעה (קמ"ש) 0.7 – 5.5
שיפוע מרבי
משקל הבמה (ק"ג) 6,800

 

  • יכולות תמרון גבוהות מאד, גם למקומות נמוכים, בשל האפשרות להביא את המנוף למצב עבודה בירידה, ולא רק בעלייה
  • בעלות הנעה 4X4, המאפשרת ביצועים גבוהים גם בתנאי שטח קשים במיוחד

 

Call Now Button
תפריט האתר
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support